Szlakiem wegierskiego wina 3 dniowy program

Szlakiem wegierskiego wina 3 dniowy program
Szlakiem wegierskiego wina 3 dniowy program

1. Zaczynamy od spaceru ulicami stolicy:

Pest

Andrássy út, Lasek Miejski, Parlament, Bazylika Sw.Stefana

Buda

Wzgórze Zamkowe z piękną panoramą Pesztu, Baszty Rybackie, Plac Sw. Trójcy, kościół Macieja, Cukiernia Sissi, zamek Królewski z dziedzińcami, Pałac Prezydencki

Na koniec dnia – wieczorny rejs Dunajem z lampką wina

2. Budapeszt – Góra Gelerta – wspaniały punkt widokowy miasta

Budafok (dawne centrum produkcji win, koniaku i szampana), dzisiejsza południowa dzielnica stolicy – zwiedzanie winnych piwnic i degustacja wina

3. Szentendre, kilkanaście kilometrów za rogatkami Budapesztu, u stóp amfiteatralnych wzgórz wznoszących się nad leniwie płynącą rzeką jest prawdopodobnie najbardziej urokliwym miejscem w Zakolu Dunaju. Zawdzięcza to śródziemnomorskiemu charakterowi: wąskim uliczkom, krętym zaułkom, nieregularnym placykom oraz kolorowym domkom z gankami i przybudówkami, taki wegierski Kazimierz nad Wisłą.

Zobaczyć tam można Muzeum Marcepana (jedyne na Wegrzech), barokowy trójkątny ryneczek, jeden z dwóch w Europie, Muzeum Bożego Narodzenia.

W Szentendre – zwiedzanie Muzeum Win i degustacja

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROGRAMU

  • Czas trwania programu
1 dzien – 5 godzin | 2 dzien – 5 godzin | 3 dzien – 5 godzin
  • Sposób przemieszczania się
Autobus, Auto
  • Cena programu
120 EUR x 3
  • Stopień trudności
1, 2, 3
3/5
  • Punkt spotkania

“Pierwszy raz spotkałyśmy się z Małgosią w 2012 roku, podczas zwiedzania Budapesztu. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie zwiedzania tego miasta oraz kraju z nikim innym. Cudowna kobieta, posiadająca nie tylko ogromną wiedzę, ale i również serce, którymi to z wielką radością obdarowuje swoich Turystów. Zwiedzanie z Małgosią to ogromna przyjemność, która pozostaje w naszej pamięci na lata. Nawet przez myśl mi nie przechodzi, abym mogła współpracować z kimkolwiek innym. Do zobaczenia wkrótce!”

– Dorotka

Złóż wniosek o program!

CZYM SIĘ INTERESUJESZ?

Informacja

Lacus sed viverra tellus in hac habitasse platea dictumst. Tortor vitae purus faucibus ornare suspendisse. Vulputate enim nulla aliquet porttitor lacus luctus. Enim sit amet venenatis urna cursus eget nunc lerisque.

Proszę wprowadzić następujące informacje!