Szlakiem wegierskiego wina 3 dniowy program

Szlakiem wegierskiego wina 3 dniowy program
Szlakiem wegierskiego wina 3 dniowy program

1. Zaczynamy od spaceru ulicami stolicy:

Pest

Andrássy út, Lasek Miejski, Parlament, Bazylika Sw.Stefana

Buda

Wzgórze Zamkowe z piękną panoramą Pesztu, Baszty Rybackie, Plac Sw. Trójcy, kościół Macieja, Cukiernia Sissi, zamek Królewski z dziedzińcami, Pałac Prezydencki

Na koniec dnia – wieczorny rejs Dunajem z lampką wina

2. Budapeszt – Góra Gelerta – wspaniały punkt widokowy miasta

Budafok (dawne centrum produkcji win, koniaku i szampana), dzisiejsza południowa dzielnica stolicy – zwiedzanie winnych piwnic i degustacja wina

3. Szentendre, kilkanaście kilometrów za rogatkami Budapesztu, u stóp amfiteatralnych wzgórz wznoszących się nad leniwie płynącą rzeką jest prawdopodobnie najbardziej urokliwym miejscem w Zakolu Dunaju. Zawdzięcza to śródziemnomorskiemu charakterowi: wąskim uliczkom, krętym zaułkom, nieregularnym placykom oraz kolorowym domkom z gankami i przybudówkami, taki wegierski Kazimierz nad Wisłą.

Zobaczyć tam można Muzeum Marcepana (jedyne na Wegrzech), barokowy trójkątny ryneczek, jeden z dwóch w Europie, Muzeum Bożego Narodzenia.

W Szentendre – zwiedzanie Muzeum Win i degustacja

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROGRAMU

1 dzien – 5 godzin | 2 dzien – 5 godzin | 3 dzien – 5 godzin
Autobus, Auto
150 EUR x 3
1, 2, 3
3/5

“Pierwszy raz spotkałyśmy się z Małgosią w 2012 roku, podczas zwiedzania Budapesztu. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie zwiedzania tego miasta oraz kraju z nikim innym. Cudowna kobieta, posiadająca nie tylko ogromną wiedzę, ale i również serce, którymi to z wielką radością obdarowuje swoich Turystów. Zwiedzanie z Małgosią to ogromna przyjemność, która pozostaje w naszej pamięci na lata. Nawet przez myśl mi nie przechodzi, abym mogła współpracować z kimkolwiek innym. Do zobaczenia wkrótce!”

– Dorotka

Złóż wniosek o program!

CZYM SIĘ INTERESUJESZ?

Proszę wprowadzić następujące informacje!