Biura podróży

Polski przewodnik

Jestem Polką, więc zapewniam moim turystom oprowadzanie po Budapeszcie i innych miastach

Upoważniony

Jestem licencjonowaną przewodniczką, działam na podstawie pozwolenia o numerze nr. 880442

Home Business

Działając w ramach własnej spółki oczywiście wystawiam za usługi faktury

 

Każde pokolenie

Chętnie pomagam w przygotowaniu ofert programu dla dzieci, młodzieży, dorosłych czy pielgrzymów

PROSZĘ POZWOLIĆ, ŻE SIĘ PRZEDSTAWIĘ!

Nazywam się Małgorzata Pappné Górska. Urodziłam się w Przemyślu. Na początku lat osiemdziesiątych, przed ukończeniem studiów Turystyki i Rekreacji w Krakowie, często odwiedzałam Budapeszt jako pilotka Orbisu. Wtedy zakochałam się w tym magicznie przyciągającym mieście historii, kultury i sztuki, a zarazem nowoczesności i młodzieńczej energii. Ta miłość trwa do dziś. Jako przewodnik dysponuję wieloletnim doświadczeniem w turystyce. Węgry, Budapeszt i jego okolice oraz inne węgierskie miasta i regiony doskonale znam. Moim celem jest to, aby swoją znajomością zawodu, pomocą i troską o turystów przysporzyć im jak najwięcej wspaniałych przeżyć, doskonałych przygód i niezapomnianych wrażeń tu, w ojczyźnie Tokaju, papryki, zupy gularzowej i haftów z Kalocsy.

Jak mogę  pomóc?

• Jeżeli grupa potrzebuje, chętnie pomagam w wypożyczeniu systemu słuchawek audio giude, w załatwieniu noclegów, rejsu po Dunaju, folklorystycznej kolacji czy degustacji w najlepszych winnych piwnicach

• Urozmaicam programy nocnymi spacerami po Budapeszcie czy oglądaniem Budapesztu przy wschodzie słońca ze szczytów okolicznych gór

• Robię wszystko, aby moją pracę cechowała niezawodność i profesjonalizm

Wychodzę naprzeciw oczekiwań biur, organizatorów wyjazdów turystycznych, w każdą wycieczkę wkładam ogrom serca i zaangażowania

Już ponad 40 lat spędzone na Węgrzech i wieloletnia praca jako przewodniczki po Budapeszcie powoduje, że doskonale znam to miasto. Na początku lat 80 – tych zakochałam się nie tylko w przystojnym, młodym Węgrze, ale i w tym wspaniałym mieście, obydwu uczuciom jestem do dziś wierna.

Oprowadzanie grupy po Budapeszcie zawsze dopasowuję do jej charakteru i potrzeb, unikam „zamęczania” moich turystów trudnymi do zapamiętania datami i szczegółami, ale, jeżeli znajdują się wśród gości miłośnicy historii, staram się zadowolić ich podawanymi informacjami. Kocham moją pracę, a raczej pasję, każda grupa jest dla mnie możliwością poznania nowych ludzi i doznania nowych wrażeń. Każdą grupę staram się traktować jako nowe zadanie, wyzwanie, zdaję sobie sprawę z tego, że każdy z nas potrzebuje czegoś innego.

Droga Małgosiu, kreślę do Ciebie kilka zdań, aby wyrazić dla Ciebie jako PRZEWODNIKA (przez duże P) naszej grupy pielgrzymkowej głęboką wdzięczność za elokwencję oraz profesjonalizm w przekazywaniu bardzo ciekawych i konkretnych informacji na temat zwiedzanych zabytków i innych obiektów. Wyrażam podziw dla Twojej wiedzy, postawy i otwartości wobec każdego z nas. Twoje doświadczenie i sposób oprowadzania nas przez te kilka dni sprawiły, że wszyscy uczestnicy myślą o ponownym powrocie do pięknego Budapesztu i okolic, a przewodnikiem będziesz zapewne Ty Małgosiu – jeśli tylko wyrazisz na to zgodę. Z mojej strony pragnę gorąco polecić Małgosię, jako przewodnika – jest fantastyczna, pełna energii, bardzo dobrze przygotowana do swojej pracy. Dziękujemy!

– Grażyna Karaś i grupa z Tuchowa

POPROŚ O PROGRAM!

CZYM SIĘ INTERESUJESZ?

Informacja

Lacus sed viverra tellus in hac habitasse platea dictumst. Tortor vitae purus faucibus ornare suspendisse. Vulputate enim nulla aliquet porttitor lacus luctus. Enim sit amet venenatis urna cursus eget nunc lerisque.

Proszę wprowadzić następujące informacje!