Grupy AUTOKAROWE

Zadowolenie klienta

Jako przewodniczka oczekuję sama od siebie maksymalnej dyspozycyjności wobec grupy oraz solidarności z nią w każdym przypadku

Kontakt osobisty

Podstawą mojego kontaktu z grupą jest wzajemne zaufanie i zrozumienie

Organizacja lokalna

Chętnie pomagam przy organizacji grupowych spotkań integracyjnych, firmowych imprez, kolacji z tańcami

 

Spacery po Budapeszcie dopasowuję do potrzeb i życzeń grup, ze mną każda wycieczka jest inna

Moim celem jest to, aby zwiedzanie Budapesztu było dla Państwa prawdziwą przyjemnością i niepowtarzalnym przeżyciem

Historia Budapesztu jest jedną z moich największych pasji, chciałabym pokazać  Państwu jego oblicze i przedstawić prawdziwy smak tego tętniącego życiem miasta. Oczywiście plan wycieczki dostosować mogę do oczekiwań Państwa. Plan taki możemy wspólnie urozmaicać, zmieniać, przerabiać, aż uzyskamy idealny dla całej grupy program, którego treść, trasa, tempo i sposób przekazania go dostosowany będzie do każdej grupy z osobna.

Jak mogę  pomóc?

• W przypadku firmowych grup reprezentuję nie tylko siebie, ale przede wszystkim firmę, z której polecenia przyjmuję grupę na Węgrzech, tym zasadom staram się zawsze podporządkować

• Jedną z najważniejszych moich zasad jest punktualność

• W przypadku grup seniorów utrzymuję komfortowe dla wszystkich tempo zwiedzania

• Kocham wyzwania, nowe pomysły, niecodzienne projekty

PROSZĘ POZWOLIĆ, ŻE SIĘ PRZEDSTAWIĘ!

Nazywam się Małgorzata Pappné Górska. Urodziłam się w Przemyślu. Na początku lat osiemdziesiątych, przed ukończeniem studiów Turystyki i Rekreacji w Krakowie, często odwiedzałam Budapeszt jako pilotka Orbisu. Wtedy zakochałam się w tym magicznie przyciągającym mieście historii, kultury i sztuki, a zarazem nowoczesności i młodzieńczej energii. Ta miłość trwa do dziś. Jako przewodnik dysponuję wieloletnim doświadczeniem w turystyce. Węgry, Budapeszt i jego okolice oraz inne węgierskie miasta i regiony doskonale znam. Moim celem jest to, aby swoją znajomością zawodu, pomocą i troską o turystów przysporzyć im jak najwięcej wspaniałych przeżyć, doskonałych przygód i niezapomnianych wrażeń tu, w ojczyźnie Tokaju, papryki, zupy gularzowej i haftów z Kalocsy.
Droga Małgosiu, kreślę do Ciebie kilka zdań, aby wyrazić dla Ciebie jako PRZEWODNIKA (przez duże P) naszej grupy pielgrzymkowej głęboką wdzięczność za elokwencję oraz profesjonalizm w przekazywaniu bardzo ciekawych i konkretnych informacji na temat zwiedzanych zabytków i innych obiektów. Wyrażam podziw dla Twojej wiedzy, postawy i otwartości wobec każdego z nas. Twoje doświadczenie i sposób oprowadzania nas przez te kilka dni sprawiły, że wszyscy uczestnicy myślą o ponownym powrocie do pięknego Budapesztu i okolic, a przewodnikiem będziesz zapewne Ty Małgosiu – jeśli tylko wyrazisz na to zgodę. Z mojej strony pragnę gorąco polecić Małgosię, jako przewodnika – jest fantastyczna, pełna energii, bardzo dobrze przygotowana do swojej pracy. Dziękujemy!

– Grażyna Karaś i grupa z Tuchowa

POPROS O PROGRAM!

CZYM SIĘ INTERESUJESZ?

Proszę wprowadzić następujące informacje!