TURYŚCI INDYWIDUALNI

Indywidualne wycieczki

Dyskretnie dopasowuję się do moich gości, rodzinnej atmosfery, podporządkowuję się zwyczajom i potrzebom turystów

Bezpieczeństwo

Zajmuję się grupą zapewniając jej maksymalną opiekę i bezpieczeństwo

Spersonalizowane

Na początku spotkania staram się poznać Państwa oczekiwania, by zaproponować ciekawe dla Państwa miejsca, komfortowe tempo zwiedzania

 

MAŁE KAMERALNE GRUPKI TURYSTYCZNE I TURYŚCI INDYWIDUALNI

Pokażę Państwu miejsca, o których nie wiedzieliście, że istnieją, opowiem historie, o których nie słyszeliście, przekażę o wiele więcej informacji, niż znaleźlibyście Państwo w przewodnikach czy w internecie.

Chętnie pokażę Państwu Budapeszt takim, jakim go lubię najbardziej. Budapeszt to miasto, którym zachwycać się możemy o każdej porze roku – zawsze ma coś ciekawego do zaoferowania. Jako przewodniczka zadbam nie tylko o to, aby przekazać Państwu jak najwięcej informacji o stolicy Węgier, poradzę gdzie można fajnie i niedrogo się przespać, pomogę załatwić bilety do opery, muzeum, czy na wystawę, wskażę fajne knajpki, czy też wyjadę po Państwa grupkę na lotnisko. Jeżeli przyjedziecie Państwo samochodem, wskażę parkingi i miejsca na zakupy w przerwie zwiedzania. Chętnie pomogę także w zaplanowaniu pozostałych dni w Budapeszcie, już bez przewodnika. Jednym słowem zadbam o to, aby pobyt Państwa w Budapeszcie był pod każdym względem udany.

Ja jestem
Malgorzata

Nazywam się Małgorzata Pappné Górska. Urodziłam się w Przemyślu. Na początku lat osiemdziesiątych, przed ukończeniem studiów Turystyki i Rekreacji w Krakowie, często odwiedzałam Budapeszt jako pilotka Orbisu. Wtedy zakochałam się w tym magicznie przyciągającym mieście historii, kultury i sztuki, a zarazem nowoczesności i młodzieńczej energii. Ta miłość trwa do dziś. Jako przewodnik dysponuję wieloletnim doświadczeniem w turystyce. Węgry, Budapeszt i jego okolice oraz inne węgierskie miasta i regiony doskonale znam. Moim celem jest to, aby swoją znajomością zawodu, pomocą i troską o turystów przysporzyć im jak najwięcej wspaniałych przeżyć, doskonałych przygód i niezapomnianych wrażeń tu, w ojczyźnie Tokaju, papryki, zupy gularzowej i haftów z Kalocsy.
Droga Małgosiu, kreślę do Ciebie kilka zdań, aby wyrazić dla Ciebie jako PRZEWODNIKA (przez duże P) naszej grupy pielgrzymkowej głęboką wdzięczność za elokwencję oraz profesjonalizm w przekazywaniu bardzo ciekawych i konkretnych informacji na temat zwiedzanych zabytków i innych obiektów. Wyrażam podziw dla Twojej wiedzy, postawy i otwartości wobec każdego z nas. Twoje doświadczenie i sposób oprowadzania nas przez te kilka dni sprawiły, że wszyscy uczestnicy myślą o ponownym powrocie do pięknego Budapesztu i okolic, a przewodnikiem będziesz zapewne Ty Małgosiu – jeśli tylko wyrazisz na to zgodę. Z mojej strony pragnę gorąco polecić Małgosię, jako przewodnika – jest fantastyczna, pełna energii, bardzo dobrze przygotowana do swojej pracy. Dziękujemy!

– Grażyna Karaś i grupa z Tuchowa

POPROŚ O PROGRAM!

CZYM SIĘ INTERESUJESZ?

Informacja

Lacus sed viverra tellus in hac habitasse platea dictumst. Tortor vitae purus faucibus ornare suspendisse. Vulputate enim nulla aliquet porttitor lacus luctus. Enim sit amet venenatis urna cursus eget nunc lerisque.

Proszę wprowadzić następujące informacje!