TURYŚCI INDYWIDUALNI

Indywidualne wycieczki

Dyskretnie dopasowuję się do moich gości, rodzinnej atmosfery, podporządkowuję się zwyczajom i potrzebom turystów

Bezpieczeństwo

Zajmuję się grupą zapewniając jej maksymalną opiekę i bezpieczeństwo

Spersonalizowane

Na początku spotkania staram się poznać Państwa oczekiwania, by zaproponować ciekawe dla Państwa miejsca, komfortowe tempo zwiedzania

 

MAŁE KAMERALNE GRUPKI TURYSTYCZNE I TURYŚCI INDYWIDUALNI

Pokażę Państwu miejsca, o których nie wiedzieliście, że istnieją, opowiem historie, o których nie słyszeliście, przekażę o wiele więcej informacji, niż znaleźlibyście Państwo w przewodnikach czy w internecie.

Chętnie pokażę Państwu Budapeszt takim, jakim go lubię najbardziej. Budapeszt to miasto, którym zachwycać się możemy o każdej porze roku – zawsze ma coś ciekawego do zaoferowania. Jako przewodniczka zadbam nie tylko o to, aby przekazać Państwu jak najwięcej informacji o stolicy Węgier, poradzę gdzie można fajnie i niedrogo się przespać, pomogę załatwić bilety do opery, muzeum, czy na wystawę, wskażę fajne knajpki, czy też wyjadę po Państwa grupkę na lotnisko. Jeżeli przyjedziecie Państwo samochodem, wskażę parkingi i miejsca na zakupy w przerwie zwiedzania. Chętnie pomogę także w zaplanowaniu pozostałych dni w Budapeszcie, już bez przewodnika. Jednym słowem zadbam o to, aby pobyt Państwa w Budapeszcie był pod każdym względem udany.

PROSZE POZWOLIC, ZE SIE
PRZEDSTAWIE

Nazywam się Małgorzata Pappné Górska. Urodziłam się w Przemyślu. Na początku lat osiemdziesiątych, przed ukończeniem studiów Turystyki i Rekreacji w Krakowie, często odwiedzałam Budapeszt jako pilotka Orbisu. Wtedy zakochałam się w tym magicznie przyciągającym mieście historii, kultury i sztuki, a zarazem nowoczesności i młodzieńczej energii. Ta miłość trwa do dziś. Jako przewodnik dysponuję wieloletnim doświadczeniem w turystyce. Węgry, Budapeszt i jego okolice oraz inne węgierskie miasta i regiony doskonale znam. Moim celem jest to, aby swoją znajomością zawodu, pomocą i troską o turystów przysporzyć im jak najwięcej wspaniałych przeżyć, doskonałych przygód i niezapomnianych wrażeń tu, w ojczyźnie Tokaju, papryki, zupy gularzowej i haftów z Kalocsy.
Droga Małgosiu, kreślę do Ciebie kilka zdań, aby wyrazić dla Ciebie jako PRZEWODNIKA (przez duże P) naszej grupy pielgrzymkowej głęboką wdzięczność za elokwencję oraz profesjonalizm w przekazywaniu bardzo ciekawych i konkretnych informacji na temat zwiedzanych zabytków i innych obiektów. Wyrażam podziw dla Twojej wiedzy, postawy i otwartości wobec każdego z nas. Twoje doświadczenie i sposób oprowadzania nas przez te kilka dni sprawiły, że wszyscy uczestnicy myślą o ponownym powrocie do pięknego Budapesztu i okolic, a przewodnikiem będziesz zapewne Ty Małgosiu – jeśli tylko wyrazisz na to zgodę. Z mojej strony pragnę gorąco polecić Małgosię, jako przewodnika – jest fantastyczna, pełna energii, bardzo dobrze przygotowana do swojej pracy. Dziękujemy!

– Grażyna Karaś i grupa z Tuchowa

POPROŚ O PROGRAM!

CZYM SIĘ INTERESUJESZ?

Proszę wprowadzić następujące informacje!