Budapeszt w 3 dni

Budapeszt w 3 dni
Budapeszt w 3 dni

1 dzień

Zwiedzanie 9-14

Zwiedzanie – Budapest

Pest – Plac Bohaterów, Vajdahunyad vára, najcieplejsze termy kraju – Széchenyi Fürdő, Lasek Miejski, Andrássy út, Bazylika Sw.Stefana, Parlament

Buda – Wzgórze Zamkowe, Baszty Rybackie, Plac Sw. Trójcy, Kosciól Macieja, zaplecza hotelu Hilton z ruinami klasztoru Dominikanów, Cukiernia Sissi, Pałac Budański, Pałac Prezydencki

2 dzień

Zwiedzanie 9-14

Zwiedzanie – Szentendre

Wyjazd do Szentendre, tam Muzeum Marcepana, barokowy ryneczek, Muzeum Bożego Narodzenia, barokowy kościółek z XIII wieku.

Możliwość skosztowania langosza i najsmaczniejszych lodów w okolicy, na które także i Budapesztańczycy kuszą się w niedzielne popołudnia ewentualnie, jezeli budżet pozwoli – Muzeum Mikrocudów.

Szentendre, kilkanaście kilometrów za rogatkami Budapesztu, u stóp amfiteatralnych wzgórz wznoszących się nad leniwie płynącą rzeką jest prawdopodobnie najbardziej urokliwym miejscem przy Zakolu Dunaju. Zawdzięcza to śródziemnomorskiemu charakterowi: wąskim uliczkom, krętym zaułkom, nieregularnym placykom oraz kolorowym domkom z gankami i przybudówkami.

3 dzień

Zwiedzanie 9-14

Zwiedzanie – cd. Budapest

Wyspa Sw. Małgorzaty, wycieczka kolejką po wyspie, oglądanie ruin klasztoru Sw.Małgorzaty z XIII wieku, grającej fontanny, zwierzyńca, bajkowych klombów, japońskich ogródków, itp. Góra Gelerta.

14 –
zakończenie zwiedzania na Hali Targowej, która jest mekką dla turystów, można
tam nie tylko kupić pamiątki z Budapesztu, ale i zjeść wspaniały obiad.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROGRAMU

  • Czas trwania programu
1 dzień – 5 godzin | 2 dzień – 5 godzin | 3 dzień – 5 godzin
  • Sposób przemieszczania się
Autobus, Auto
  • Cena programu
120 EUR x 3
  • Stopień trudności
1, 2, 3
3/5
  • Punkt spotkania

“Pierwszy raz spotkałyśmy się z Małgosią w 2012 roku, podczas zwiedzania Budapesztu. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie zwiedzania tego miasta oraz kraju z nikim innym. Cudowna kobieta, posiadająca nie tylko ogromną wiedzę, ale i również serce, którymi to z wielką radością obdarowuje swoich Turystów. Zwiedzanie z Małgosią to ogromna przyjemność, która pozostaje w naszej pamięci na lata. Nawet przez myśl mi nie przechodzi, abym mogła współpracować z kimkolwiek innym. Do zobaczenia wkrótce!”

– Dorotka

Złóż wniosek o program!

CZYM SIĘ INTERESUJESZ?

Informacja

Lacus sed viverra tellus in hac habitasse platea dictumst. Tortor vitae purus faucibus ornare suspendisse. Vulputate enim nulla aliquet porttitor lacus luctus. Enim sit amet venenatis urna cursus eget nunc lerisque.

Proszę wprowadzić następujące informacje!