Budapeszt w 3 dni

Budapeszt w 3 dni
Budapeszt w 3 dni

1 dzień

Zwiedzanie 9-14

Zwiedzanie – Budapest

Pest – Plac Bohaterów, Vajdahunyad vára, najcieplejsze termy kraju – Széchenyi Fürdő, Lasek Miejski, Andrássy út, Bazylika Sw.Stefana, Parlament

Buda – Wzgórze Zamkowe, Baszty Rybackie, Plac Sw. Trójcy, Kosciól Macieja, zaplecza hotelu Hilton z ruinami klasztoru Dominikanów, Cukiernia Sissi, Pałac Budański, Pałac Prezydencki

2 dzień

Zwiedzanie 9-14

Zwiedzanie – Szentendre

Wyjazd do Szentendre, tam Muzeum Marcepana, barokowy ryneczek, Muzeum Bożego Narodzenia, barokowy kościółek z XIII wieku.

Możliwość skosztowania langosza i najsmaczniejszych lodów w okolicy, na które także i Budapesztańczycy kuszą się w niedzielne popołudnia ewentualnie, jezeli budżet pozwoli – Muzeum Mikrocudów.

Szentendre, kilkanaście kilometrów za rogatkami Budapesztu, u stóp amfiteatralnych wzgórz wznoszących się nad leniwie płynącą rzeką jest prawdopodobnie najbardziej urokliwym miejscem przy Zakolu Dunaju. Zawdzięcza to śródziemnomorskiemu charakterowi: wąskim uliczkom, krętym zaułkom, nieregularnym placykom oraz kolorowym domkom z gankami i przybudówkami.

3 dzień

Zwiedzanie 9-14

Zwiedzanie – cd. Budapest

Wyspa Sw. Małgorzaty, wycieczka kolejką po wyspie, oglądanie ruin klasztoru Sw.Małgorzaty z XIII wieku, grającej fontanny, zwierzyńca, bajkowych klombów, japońskich ogródków, itp. Góra Gelerta.

14 –
zakończenie zwiedzania na Hali Targowej, która jest mekką dla turystów, można
tam nie tylko kupić pamiątki z Budapesztu, ale i zjeść wspaniały obiad.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROGRAMU

1 dzień – 5 godzin | 2 dzień – 5 godzin | 3 dzień – 5 godzin
Autobus, Auto
150 EUR x 3
1, 2, 3
3/5

“Pierwszy raz spotkałyśmy się z Małgosią w 2012 roku, podczas zwiedzania Budapesztu. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie zwiedzania tego miasta oraz kraju z nikim innym. Cudowna kobieta, posiadająca nie tylko ogromną wiedzę, ale i również serce, którymi to z wielką radością obdarowuje swoich Turystów. Zwiedzanie z Małgosią to ogromna przyjemność, która pozostaje w naszej pamięci na lata. Nawet przez myśl mi nie przechodzi, abym mogła współpracować z kimkolwiek innym. Do zobaczenia wkrótce!”

– Dorotka

Złóż wniosek o program!

CZYM SIĘ INTERESUJESZ?

Proszę wprowadzić następujące informacje!